JUNIORZY

Podziękowania za ufundowanie sprzętu sportowego dla Mrówka Tczew, Blue Dolphin Tapes i Planta

Podziękowania za ufundowanie sprzętu sportowego dla Mrówka Tczew, Blue Dolphin Tapes i Planta !!!

Zawodnicy z drużyn D1 (rocznik 2006/2007) i D2 (rocznik 2007/2008) otrzymali nowy sprzęt sportowy w postaci dresów reprezentacyjnych, których sponsorami były firmy: Mrówka Tczew, Blue Dolphin Tapes i Planta. Osobą, która pomogła wszystko zorganizować tj. zainteresować firmy sponsoringiem naszych drużyn, a także wyjść z propozycją wsparcia KS Wierzyca Pelplin był Bartek Hasa i bardzo mu DZIĘKUJEMY. Dresy są rewelacyjne, wyglądamy w nich jak drużyny ligowe w pełni profesjonalne. Radość wśród naszych zawodników jest ogromna i bardzo się cieszymy. Postaramy się udowodnić postawą na boisku, że warto w nas inwestować, a wydane pieniądze są działaniem skutecznie promującym sport wśród młodych zawodników.

Mrówka Tczew – DZIĘKUJEMY

Blue Dolphin Tapes – DZIĘKUJEMY

Planta – DZIĘKUJEMY

Bartek Hasa – DZIĘKUJEMY

WP is The Best.