JUNIORZY

MISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

Dziś odbyły się finały województwa Pomorskiego. Drużyna SP nr. 2 w Pelplinie w 100% składa się z zawodników grających obecnie oraz 2 byłych zawodników KS Wierzycy Decka Pelplin. Jest to bardzo duży wyczyn sportowy biorąc pod uwagę fakt jak wiele dzieci i młodzieży uprawia piłkę nożną w stosunku do innych sportów. W zawodach tych brali udział zawodnicy czołowych klubów z Pomorza takich jak Lechia Gdańsk, Arka Gdynia, Bałtyk Gdynia a mimo wszystko to wychowankowie naszego klubu wywalczyli mistrzostwo województwa Pomorskiego, olbrzymia duma nas rozpiera podziękowania dla Trenera Łukasz Chyły, który wspaniale pokierował chłopakami w turniejach, również gratulacje należą się Trenerowi Rafałowi Libiszewskiemu, który na co dzień jest trenerem chłopców z rocznika 2006-2008.

GRATULUJEMY

Zawody Finału Krajowego Igrzysk Dzieci w piłce nożnej chłopców odbędą się 13 czerwca w Głuchołazach (Województwo Dolnośląskie).

Skład zespołu: Olaf Borkowski, Fabian Bukowski, Kacper Cwajda, Mikołaj Kluczewski, Dominik Nagórski, Hubert Półtorak, Filip Trochowski, Karol Neumann, Igor Hasa. Trener – Łukasz Chyła.