SENIORZY

Ostatni mecz sparingowy przed rundą wiosenną – Wygrywamy z Pomezanią Malbork 2:1

Ostatni mecz sparingowy przed rundą wiosenną
Wygrywamy z Pomezanią Malbork 2:1

W piątek (28.02) o godz. 19:00 w Malborku zagraliśmy mecz z miejscową Pomezanią. Pomimo słabej gry w pierwszej połowie zespół stworzył sobie trzy stuprocentowe sytuacje, których nie wykorzystał, w tym rzut karny. W drugich 45 minutach zawodnicy Wierzycy wyglądali zdecydowanie lepiej, co przełożyło się na wynik. Bramki dla Wierzycy Pelplin zdobyli Oskar Bradtke i Michał Dmitrzyk. Jak powiedział trener Michał Anslik trzeba przyznać, że miejscowi zagrali bardzo dobre zawody. Walczyli na 120% swoich możliwości.

Mecz z Pomezanią Malbork był ostatnim sprawdzianem przed drugą częścią sezonu ligowego. Następne spotkanie to mecz o punkty, który rozegramy u siebie 08.03 o godz. 12 z Kaszubią Kościerzyna.

autor tekstu: Mateusz Reszke