SENIORZY

Borowiak Czersk – Wierzyca Pelplin/ zapowiedź

Wyjątkowo w ten weekend mecz naszej drużyny odbędzie się w niedzielę. O godz. 14:00 zmierzymy się z Borowiakiem Czersk. Drużyna ta, to beniaminek aktualnych rozgrywek. Na swoim koncie mają 7 zdobytych punktów. Do tej pory w ośmiu meczach, dwa razy zwyciężali, raz remisowali i pięć razy kończyli swoje pojedynki przegraną.

 

10 zdobytych bramek i 17 straconych. Na kogo nasza drużyna musi uważać? Z pewnością na zawodnika z Gruzji. Mowa tutaj o Guladim Kokoladze, który dla drużyny z Czerska w tym sezonie zdobył najwięcej bramek, bo aż 4. W drużynie Borowiaka dwa razy na liście strzelców zapisywał się tez Patryk Wysocki.

W naszej drużynie bramki w lidze w sezonie 2021/22 zdobyli:

Daniel Sławiński (3 gole)

Mateusz Kaczyński (2 gole)

Paweł Dirda (2 gole)

Krzystzof Iwanowski (2 gole)

Maciej Meler (2 gole)

Łukasz Racki (1 gol)

Paweł Szejko (1 gol)

 

Wierzyca po 7 meczach zajmuje aktualnie 9 lokatę z dziesięcioma punktami (3 wygrane, 1 remis i 3 porażki).  Czy dorobek punktowy naszej drużyny powiększy się po meczu w niedzielę?

Mecz 9. Kolejki IV Ligi Pomorskiej

Borowiak Czersk – Wierzyca Decka Pelplin

03.10.2021 godz. 14:00, Czersk