TERMINARZ

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KP Starogard Gdański 6 16 5 1 0 14 - 3
2. Radunia Stężyca 6 16 5 1 0 12 - 4
3. Mieszko Gniezno 6 14 4 2 0 21 - 9
4. Bałtyk Gdynia 6 13 4 1 1 11 - 4
5. Kotwica Kołobrzeg 6 13 4 1 1 11 - 5
6. Lech II Poznań 6 11 3 2 1 9 - 7
7. Sokół Kleczew 6 8 2 2 2 6 - 9 1 3 1 0 0 1 - 0
8. KKS Kalisz 6 8 2 2 2 8 - 5 1 0 0 0 1 0 - 1
9. Wda Świecie 6 7 1 4 1 8 - 8 1 1 0 1 0 2 - 2
10. Świt Skolwin (Szczecin) 6 7 1 4 1 5 - 8 1 1 0 1 0 2 - 2
11. Polonia Środa Wielkopolska 6 7 2 1 3 9 - 9
12. Jarota Jarocin 6 6 1 3 2 3 - 4
13. Chemik Bydgoszcz 6 6 2 0 4 9 - 13
14. Gwardia Koszalin 6 4 1 1 4 7 - 12
15. Górnik Konin 6 4 1 1 4 6 - 11
16. Wierzyca Pelplin 6 4 1 1 4 4 - 9
17. Bałtyk Koszalin 6 2 0 2 4 7 - 18
18. Pogoń II Szczecin 6 1 0 1 5 4 - 16
Kolejka 1 – 11/12. sierpnia 2018  
1.Wierzyca Pelplin 0 – 1Jarota Jarocin11 sierpnia 2018 – 17:00
2.Świt Skolwin (Szczecin) 1 – 0Górnik Konin10 sierpnia 2018 – 18:00
3.Wda Świecie 1 – 0Chemik Bydgoszcz11 sierpnia 2018 – 18:00
4.Kotwica Kołobrzeg 1 – 0Pogoń II Szczecin10 sierpnia 2018 – 19:46
5.Radunia Stężyca 2 – 1Gwardia Koszalin11 sierpnia 2018 – 17:00
6.Bałtyk Gdynia 1 – 1Polonia Środa Wielkopolska11 sierpnia 2018 – 12:00
7.Bałtyk Koszalin 0 – 2Lech II Poznań11 sierpnia 2018 – 15:00
8.Mieszko Gniezno 1 – 1KKS Kalisz11 sierpnia 2018 – 17:00
9.KP Starogard Gdański 4 – 1Sokół Kleczew11 sierpnia 2018 – 17:00
Kolejka 2 – 15. sierpnia 2018 
10.Jarota Jarocin 1 – 1Sokół Kleczew15 sierpnia 2018 – 16:00
11.KKS Kalisz 1 – 1KP Starogard Gdański15 sierpnia 2018 – 18:00
12.Lech II Poznań 3 – 3Mieszko Gniezno15 sierpnia 2018 – 17:00
13.Polonia Środa Wielkopolska 6 – 0Bałtyk Koszalin15 sierpnia 2018 – 16:00
14.Gwardia Koszalin 1 – 0Bałtyk Gdynia15 sierpnia 2018 – 18:00
15.Pogoń II Szczecin 0 – 1Radunia Stężyca15 sierpnia 2018 – 11:00
16.Chemik Bydgoszcz 2 – 0Kotwica Kołobrzeg15 sierpnia 2018 – 16:00
17.Górnik Konin 2 – 2Wda Świecie15 sierpnia 2018 – 17:00
18.Wierzyca Pelplin 0 – 0Świt Skolwin (Szczecin)15 sierpnia 2018 – 17:00
Kolejka 3 – 18/19. sierpnia 2018 
19.Świt Skolwin (Szczecin) 1 – 1Jarota Jarocin19 sierpnia 2018 – 17:00
20.Wda Świecie 1 – 2Wierzyca Pelplin18 sierpnia 2018 – 12:00
21.Kotwica Kołobrzeg 2 – 0Górnik Konin19 sierpnia 2018 – 19:00
22.Radunia Stężyca 4 – 1Chemik Bydgoszcz18 sierpnia 2018 – 17:00
23.Bałtyk Gdynia 1 – 0Pogoń II Szczecin19 sierpnia 2018 – 17:00
24.Bałtyk Koszalin 2 – 2Gwardia Koszalin18 sierpnia 2018 – 17:00
25.Mieszko Gniezno 3 – 0Polonia Środa Wielkopolska18 sierpnia 2018 – 17:00
26.KP Starogard Gdański 2 – 0Lech II Poznań19 sierpnia 2018 – 16:00
27.Sokół Kleczew 1 – 0KKS Kalisz18 sierpnia 2018 – 17:00
Kolejka 4 – 25/26. sierpnia 2018 
28.Jarota Jarocin 0 – 1KKS Kalisz26 sierpnia 2018 – 16:00
29.Lech II Poznań 1 – 1Sokół Kleczew26 sierpnia 2018 – 12:00
30.Polonia Środa Wielkopolska 0 – 1KP Starogard Gdański25 sierpnia 2018 – 16:00
31.Gwardia Koszalin 2 – 4Mieszko Gniezno24 sierpnia 2018 – 17:00
32.Pogoń II Szczecin 2 – 2Bałtyk Koszalin26 sierpnia 2018 – 11:00
33.Chemik Bydgoszcz 1 – 3Bałtyk Gdynia25 sierpnia 2018 – 16:00
34.Górnik Konin 1 – 2Radunia Stężyca25 sierpnia 2018 – 17:00
35.Wierzyca Pelplin 1 – 2Kotwica Kołobrzeg25 sierpnia 2018 – 17:00
36.Świt Skolwin (Szczecin) 2 – 2Wda Świecie25 sierpnia 2018 – 14:00
Kolejka 5 – 1/2. września 2018 
37.Wda Świecie 0 – 0Jarota Jarocin1 września 2018 – 17:00
38.Kotwica Kołobrzeg 4 – 0Świt Skolwin (Szczecin)31 sierpnia 2018 – 19:00
39.Radunia Stężyca 2 – 0Wierzyca Pelplin1 września 2018 – 17:00
40.Bałtyk Gdynia 3 – 0Górnik Konin2 września 2018 – 15:00
41.Bałtyk Koszalin 2 – 3Chemik Bydgoszcz1 września 2018 – 15:00
42.Mieszko Gniezno 7 – 1Pogoń II Szczecin1 września 2018 – 17:00
43.KP Starogard Gdański 2 – 0Gwardia Koszalin1 września 2018 – 16:00
44.Sokół Kleczew 0 – 2Polonia Środa Wielkopolska1 września 2018 – 17:00
45.KKS Kalisz 1 – 2Lech II Poznań1 września 2018 – 19:25
Kolejka 6 – 8/9. września 2018 
46.Jarota Jarocin 0 – 1Lech II Poznań9 września 2018 – 17:00
47.Polonia Środa Wielkopolska 0 – 4KKS Kalisz8 września 2018 – 16:00
48.Gwardia Koszalin 1 – 2Sokół Kleczew8 września 2018 – 16:00
49.Pogoń II Szczecin 1 – 4KP Starogard Gdański8 września 2018 – 11:00
50.Chemik Bydgoszcz 2 – 3Mieszko Gniezno8 września 2018 – 16:00
51.Górnik Konin 3 – 1Bałtyk Koszalin8 września 2018 – 16:00
52.Wierzyca Pelplin 1 – 3Bałtyk Gdynia8 września 2018 – 16:00
53.Świt Skolwin (Szczecin) 1 – 1Radunia Stężyca7 września 2018 – 16:30
54.Wda Świecie 2 – 2Kotwica Kołobrzeg8 września 2018 – 17:00
 
Kolejka 7 – 15/16. września 2018 
55.Kotwica KołobrzegJarota Jarocin15 września 2018 – 18:00
56.Radunia StężycaWda Świecie16 września 2018 – 15:00
57.Bałtyk GdyniaŚwit Skolwin (Szczecin)15 września 2018 – 17:00
58.Bałtyk KoszalinWierzyca Pelplin16 września 2018 – 12:00
59.Mieszko GnieznoGórnik Konin15 września 2018 – 17:00
60.KP Starogard GdańskiChemik Bydgoszcz15 września 2018 – 16:00
61.Sokół KleczewPogoń II Szczecin15 września 2018 – 17:00
62.KKS KaliszGwardia Koszalin15 września 2018 – 19:25
63.Lech II PoznańPolonia Środa Wielkopolska16 września 2018 – 12:00
 
Kolejka 8 – 22/23. września 2018 
64.Jarota JarocinPolonia Środa Wielkopolska23 września 2018 – 16:00
65.Gwardia KoszalinLech II Poznań22 września 2018 – 15:00
66.Pogoń II SzczecinKKS Kalisz23 września 2018 – 11:00
67.Chemik BydgoszczSokół Kleczew22 września 2018 – 16:00
68.Górnik KoninKP Starogard Gdański22 września 2018 – 16:00
69.Wierzyca PelplinMieszko Gniezno22 września 2018 – 16:00
70.Świt Skolwin (Szczecin)Bałtyk Koszalin22 września 2018 – 16:00
71.Wda ŚwiecieBałtyk Gdynia22 września 2018 – 16:00
72.Kotwica KołobrzegRadunia Stężyca22 września 2018 – 18:00
 
Kolejka 9 – 29/30. września 2018 
73.Radunia StężycaJarota Jarocin30 września 2018 – 15:00
74.Bałtyk GdyniaKotwica Kołobrzeg29 września 2018 – 17:00
75.Bałtyk KoszalinWda Świecie30 września 2018 – 15:00
76.Mieszko GnieznoŚwit Skolwin (Szczecin)29 września 2018 – 16:00
77.KP Starogard GdańskiWierzyca Pelplin29 września 2018 – 16:00
78.Sokół KleczewGórnik Konin29 września 2018 – 17:00
79.KKS KaliszChemik Bydgoszcz29 września 2018 – 16:00
80.Lech II PoznańPogoń II Szczecin30 września 2018 – 12:00
81.Polonia Środa WielkopolskaGwardia Koszalin29 września 2018 – 15:00
Kolejka 10 – 6/7. października 2018 
82.Jarota JarocinGwardia Koszalin6 października 2018 – 15:30
83.Pogoń II SzczecinPolonia Środa Wielkopolska7 października 2018 – 11:00
84.Chemik BydgoszczLech II Poznań6 października 2018 – 14:00
85.Górnik KoninKKS Kalisz6 października 2018 – 15:00
86.Wierzyca PelplinSokół Kleczew 
87.Świt Skolwin (Szczecin)KP Starogard Gdański7 października 2018 – 17:00
88.Wda ŚwiecieMieszko Gniezno6 października 2018 – 15:00
89.Kotwica KołobrzegBałtyk Koszalin6 października 2018 – 18:00
90.Radunia StężycaBałtyk Gdynia7 października 2018 – 15:00
Kolejka 11 – 13/14. października 2018 
91.Bałtyk GdyniaJarota Jarocin13 października 2018 – 17:00
92.Bałtyk KoszalinRadunia Stężyca13 października 2018 – 12:00
93.Mieszko GnieznoKotwica Kołobrzeg13 października 2018 – 15:00
94.KP Starogard GdańskiWda Świecie13 października 2018 – 15:00
95.Sokół KleczewŚwit Skolwin (Szczecin)13 października 2018 – 15:00
96.KKS KaliszWierzyca Pelplin13 października 2018 – 18:00
97.Lech II PoznańGórnik Konin14 października 2018 – 12:00
98.Polonia Środa WielkopolskaChemik Bydgoszcz13 października 2018 – 15:00
99.Gwardia KoszalinPogoń II Szczecin13 października 2018 – 15:00
Kolejka 12 – 20/21. października 2018 
100.Jarota JarocinPogoń II Szczecin20 października 2018 – 15:00
101.Chemik BydgoszczGwardia Koszalin20 października 2018 – 14:00
102.Górnik KoninPolonia Środa Wielkopolska20 października 2018 – 15:00
103.Wierzyca PelplinLech II Poznań20 października 2018 – 15:00
104.Świt Skolwin (Szczecin)KKS Kalisz21 października 2018 – 14:00
105.Wda ŚwiecieSokół Kleczew20 października 2018 – 15:00
106.Kotwica KołobrzegKP Starogard Gdański20 października 2018 – 18:00
107.Radunia StężycaMieszko Gniezno21 października 2018 – 14:00
108.Bałtyk GdyniaBałtyk Koszalin20 października 2018 – 17:00
Kolejka 13 – 27/28. października 2018 
109.Bałtyk KoszalinJarota Jarocin27 października 2018 – 11:00
110.Mieszko GnieznoBałtyk Gdynia27 października 2018 – 15:00
111.KP Starogard GdańskiRadunia Stężyca27 października 2018 – 14:00
112.Sokół KleczewKotwica Kołobrzeg27 października 2018 – 14:00
113.KKS KaliszWda Świecie27 października 2018 – 18:00
114.Lech II PoznańŚwit Skolwin (Szczecin)28 października 2018 – 12:00
115.Polonia Środa WielkopolskaWierzyca Pelplin27 października 2018 – 14:00
116.Gwardia KoszalinGórnik Konin27 października 2018 – 14:00
117.Pogoń II SzczecinChemik Bydgoszcz28 października 2018 – 11:00
Kolejka 14 – 3/4. listopada 2018
 
118.Jarota JarocinChemik Bydgoszcz3 listopada 2018 – 14:00
119.Górnik KoninPogoń II Szczecin3 listopada 2018 – 13:00
120.Wierzyca PelplinGwardia Koszalin3 listopada 2018 – 14:00
121.Świt Skolwin (Szczecin)Polonia Środa Wielkopolska3 listopada 2018 – 14:00
122.Wda ŚwiecieLech II Poznań3 listopada 2018 – 12:00
123.Kotwica KołobrzegKKS Kalisz3 listopada 2018 – 17:00
124.Radunia StężycaSokół Kleczew4 listopada 2018 – 13:00
125.Bałtyk GdyniaKP Starogard Gdański3 listopada 2018 – 17:00
126.Bałtyk KoszalinMieszko Gniezno4 listopada 2018 – 12:00
Kolejka 15 – 10/11. listopada 2018 
127.Mieszko GnieznoJarota Jarocin11 listopada 2018 – 13:00
128.KP Starogard GdańskiBałtyk Koszalin10 listopada 2018 – 13:00
129.Sokół KleczewBałtyk Gdynia10 listopada 2018 – 14:00
130.KKS KaliszRadunia Stężyca10 listopada 2018 – 17:00
131.Lech II PoznańKotwica Kołobrzeg11 listopada 2018 – 12:00
132.Polonia Środa WielkopolskaWda Świecie10 listopada 2018 – 13:00
133.Gwardia KoszalinŚwit Skolwin (Szczecin)10 listopada 2018 – 13:00
134.Pogoń II SzczecinWierzyca Pelplin11 listopada 2018 – 11:00
135.Chemik BydgoszczGórnik Konin10 listopada 2018 – 12:00
Kolejka 16 – 17/18. listopada 2018
 
136.Jarota JarocinGórnik Konin17 listopada 2018 – 13:30
137.Wierzyca PelplinChemik Bydgoszcz17 listopada 2018 – 13:00
138.Świt Skolwin (Szczecin)Pogoń II Szczecin17 listopada 2018 – 13:00
139.Wda ŚwiecieGwardia Koszalin17 listopada 2018 – 12:00
140.Kotwica KołobrzegPolonia Środa Wielkopolska17 listopada 2018 – 17:00
141.Radunia StężycaLech II Poznań18 listopada 2018 – 13:00
142.Bałtyk GdyniaKKS Kalisz17 listopada 2018 – 17:00
143.Bałtyk KoszalinSokół Kleczew18 listopada 2018 – 12:00
144.Mieszko GnieznoKP Starogard Gdański17 listopada 2018 – 13:30
Kolejka 17 – 24/25. listopada 2018 
145.KP Starogard GdańskiJarota Jarocin24 listopada 2018 – 13:00
146.Sokół KleczewMieszko Gniezno24 listopada 2018 – 13:00
147.KKS KaliszBałtyk Koszalin24 listopada 2018 – 17:00
148.Lech II PoznańBałtyk Gdynia25 listopada 2018 – 12:00
149.Polonia Środa WielkopolskaRadunia Stężyca24 listopada 2018 – 12:00
150.Gwardia KoszalinKotwica Kołobrzeg24 listopada 2018 – 12:00
151.Pogoń II SzczecinWda Świecie25 listopada 2018 – 11:00
152.Chemik BydgoszczŚwit Skolwin (Szczecin)24 listopada 2018 – 12:00
153.Górnik KoninWierzyca Pelplin24 listopada 2018 – 13:00