Obrazek nagłówka

 

Już w piątek (06.09) na Stadionie w Pelplinie kadra u 18 rozpocznie meczowy „Weekend z Wierzycą”. Na stadionie przy ul. Czarnieckiego podejmą oni zespół Skotawia Dębica Kaszubska. Będzie to trzeci mecz tego sezonu zawodników podopiecznego trenera Macieja Melera. Swój pierwszy mecz drużyna U 18 przegrała po ostrej walce z zespołem Teamspirit Gdańsk (5:6). Drugi mecz należał już do naszych. Skromna wygrana 1:0 nad zespołem Sztorm III Kosakowo pozwoliła na zdobycie pierwszych 3 punktów. Mecz z zespołem Dębicy w piątek o 17.30 w Pelplinie.

 

Ten piłkarski weekend kontynuować będzie zespół seniorów. W sobotę zawodnicy trenera Michała Anslika pojadą do Ustki, by tam zmierzyć się z Jantarem. Ostatnie mecze to zdobycie siedmiu punktów w meczach z Jaguarem Gdańsk i Lechią II Gdańsk (oba mecze wygrane) i Arką II Gdynia (remis). Dlatego warto pojechać w te ostatnie dni lata i kibicować Wierzycy Pelplin. Mecz z Jantarem Ustką w sobotę (07.09) o godz. 17.

 

Ten weekend zakończą młodzi adepci piłki nożnej. Zawodnicy Wierzycy Pelplin z rocznika 2008/09 w niedzielę (08.09) o godzinie 11 zagrają z zespołem Rodło Kwidzyn. Rocznik 08/09 ma już na sowim koncie jedną wygraną, którą odnieśli tydzień temu z Ap Tczew (wygrana Wierzycy 7:4).

autor tekstu: Mateusz Reszke

SPONSOR TYTULARNY
PARTNER GŁÓWNYSPONSORZY

Firma Handlowo-Usługowa „ZŁOMEX” Jarosław Tobiański
Usługi Transportowe Jerzy Górka
FHU Mirosław Góralczyk – Sklep Żabka
Sklep Spożywczy Jolanta Gajkowska
Sklep „FRANCUZ” s.c. Łukasz Deja, Rafał Kujawski
Pizzeria „Grill Bar” Marek Worzała


PARTNERZY
Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Pelplinie


DOSTAWCA SPRZĘTU SPORTOWEGO
licznik odwiedzin wordpress