SENIORZY

Remis z Elaną Toruń

Drużyna Wierzycy w zamian za odwołany mecz pierwszej kolejki z Wdą Świecie udała się dzisiaj do Torunia gdzie rozegrała mecz sparingowy z liderem grupy 2 trzeciej ligi Elaną Toruń.

Mecz zakończył się wynikiem 2:2 (1:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli : F. Sosnowski oraz M. Manuszewski.

WIERZYCA: Górski, Szopiński, Portasiński, Jaroszek, Stawikowski, Racki, Dirda, Sosnowski, Górka, Gierszewski, Kazubowski oraz Czapiewski, Przybylski, Wieczorek, Manuszewski, Karczewski, Bujnowski, Meler, Kołodziejczyk.

W pierwszej połowie zdecydowana przewaga była po stronie przeciwnika mimo licznych ataków na bramkę, nasza defensywa robiła wszystko by nie dopuścić do straty bramki, niestety w 30 min meczu Elana obieła prowadzenie po wrzutce z lewej strony boiska. Druga połowa meczu rozpoczęła się pod dyktando gospodarzy. W 50 min meczu Elana strzeliła swoja drugą bramkę. Wierzyca grała do końca w 70 min po dośrodkowaniu Macieja Melera Filip Sosnowski strzelili bramkę na 2:1. Po tej bramce Wierzyca poderwała się do ataku i w 82 min znów po dośrodkowaniu Melera bramkę z głowy strzelił Milosz Manuszewski. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie.