JUNIORZY

Deyna Cup 2018 – eliminacje – PODSUMOWANIE

W sobotę drużyna z rocznika 2008 uczestniczyła w eliminacjach do turnieju głównego Deyna Cup 2018, który odbędzie się w miesiącu sierpniu br. W meczach grupowych osiągnęliśmy następujące rezultaty: Rodło Kwidzyn 4:0, Bałtyk Gdynia 2:1, Mały Jeziorak Iława 3:1, Wisełka Bydgoszcz 1:1. Uzyskane wyniki pozwoliły nam zagrać w fazie finałowej o miejsca 1-4 (awansujac z 1 miejsca). Oprócz naszej drużyny do tego etapu awansowały jeszcze następujące zespoły: Jedynka Reda, Sparta Sycewice, Juwentus Toruń. Ze wszystkim drużynami osiągnęliśmy rezultaty remisowe (0:0, 1:1, 0:0), co spowodowalo, że w końcowej klasyfikacji zajęliśmy 3 miejsce. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy zająć wyższą lokatę, co jednakże nie zmienia faktu, że gra naszego zespołu wyglądała bardzo dobrze i spowodowała, że podczas całego turnieju żadna drużna nas nie pokonała. Dziękujemy rodzicom za doping, wsparcie i obecność, która dodawała chłopakom otuchy i siły (należy w tym miejscu zaznaczyc, że graliśmy praktycznie jednym składem dokonując zmian na pozycji bramkarza i napastnika).

Skład: Karol Neumann, Fabian Banach, Cezary Pielecki, Seweryn Apostołowicz, Jakub Słabkowski, Kacper Cwajda, Igor Hasa, Alan Neubauer, Bartosz Puchała.

Komentarz końcowy: Nasi zawodnicy w tym turnieju udowodnili, że potrafią grać w piłkę, są waleczni, posiadają umiejętności piłkarskie i są konkurencją dla drużyn z większych miast. Osiągnięty wynik to duży sukces naszej drużyny. Może organizator będzie przyznawał „dzikie karty” na turniej główny i zauważy nasza dobrą grę podczas eliminacji?

WP is The Best.