SENIORZY

Paweł Pagieła nie jest już trenerem drużyny seniorskiej KS Wierzyca Pelplin

Paweł Pagieła nie jest już trenerem drużyny seniorskiej KS Wierzyca Pelplin.

Z dniem 15.09.2018 r. Paweł Pagieła przestał pełnić obowiązki trenera drużyny seniorskiej Klubu Sportowego Wierzyca Pelplin. Słabe wyniki drużyny i gra zespołu poniżej oczekiwań były głównymi powodami zwolnienia trenera Pagieły. W 7 kolejkach udało mu się zdobyć z zespołem 4 pkt. (1 zwycięstwo, 1 remis i 5 porażek), co w konsekwencji spowodowało, że nasza drużyna znalazła się na przed ostatnim miejscu w tabeli (17 miejsce).
Dziękujemy trenerowi Pawłowi za dotychczasową współpracę, nie zapominamy, co dla nas zrobił w zeszłym sezonie i życzymy mu kolejnych sukcesów z innymi drużynami.

W meczu z Bałtykiem Koszalin drużynę poprowadził dotychczasowy drugi trener Jacek Imianowski.

Zarząd klubu w trybie pilnym rozpoczął poszukiwania nowego trenera, którym został Krystian Ryczkowski. Jest to młody, ambitny trener, który podjął się ciężkiego zadania tj. wyciągnięcia zespołu z przysłowiowego „dołka”, a ma mu w tym pomóc jego wizja prowadzenia drużyny, która została zaakceptowana przez władze klubu.
Życzymy sobie, aby przyszły mecz z drużyną Mieszka Gniezno, który odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 22.09.2018 r. o godz. 16:00 w Malborku – Stadion Miejski, ul. Toruńska 60 przyniesie nam 3 pkt. i będzie dobrym prognostykiem na przyszłe mecze.