JUNIORZY

II miejsce naszych juniorów w turnieju „Młode Rodło”

W miniony weekend młodzi adepci piłki nożnej grający w roczniku 2012/2013 uczestniczyli w pierwszym turnieju po przestoju spowodowanym pandemią koronawirusa.
Pomimo długiej przerwy od rywalizacji turniejowe nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i zwyciężając w 6 z 8 rozegranych meczy. Pierwsze cztery spotkania rozegraliśmy w fazie grupowej, z których z trzech wyszliśmy zwycięsko a jeden raz musieliśmy uznać wyższość rywala (Olimpia Elbląg). Dobra postawa w fazie grupowej dała nam awans do tzw. grupy złotej, w której znalazło się pięć zespołów z najlepszymi wynikami fazy grupowej. W grupie złotej nasi zawodnicy ponownie pokazali swoje wysokie umiejętności oraz wielki hart ducha i kolejny raz zwyciężyli w trzech pojedynkach przegrywając kolejny raz z Olimpią Elbląg.
Świetna gra naszych młodych piłkarzy została doceniona przez organizatorów turnieju, którzy nagrodzili dwóch z zawodników nagrodami indywidualnymi.
Filip Jędrzejewski otrzymał statuetkę dla najlepszego bramkarza turnieju natomiast Filip Kropisz najlepszego zawodnika drużyny.
„Skrzatom” i „Żakom” gratulujemy kolejnego sukcesu i już teraz życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach turniejowych💪⚽️
Tak miało być.