SENIORZY

Niełatwo zdobyty punkt w starciu z Lechią II Gdańsk

Pierwsze akcje po stronie naszej drużyny w tym meczu napawały dużym optymizmem. Odważne wejście Shoatro Obaty w pierwszych minutach meczu i niestety strzał obronił bramkarz Lechii. Później wymiana ataków z obu stron i w 21’ Lechia wyszła na prowadzenie. 2 minuty błąd w obronie i gospodarze prowadzili już 2:0. Mecz trwał, a akcji po naszej stronie było coraz więcej. Strzały z dalszej odległości, dośrodkowania i nareszcie w 38’ piłkę po dośrodkowaniu do swojej bramki trafił zawodnik Lechii. Do przerwy wynik spotkania pozostał bez zmian – 2:1. Druga połowa nadal pozostała bardzo ciekawą. W 60’ karnego nie wykorzystali Gdańszczanie. Można powiedzieć, że to się zemściło i Karnego w doliczonym czasie gry wykorzystał Krzysztof Iwanowski, który uderzył pewnie w lewy dolny róg bramki. Wynik spotkania 2:2.

Kolejny mecz rozegramy u siebie z Bytovią Bytów.

strzelcy bramek:

21’ Maciej Kaczorowski (Lechia II)

23’ Ryszard Sumiński (Lechia II)

38’ Bartosz Brylowski (Lechia II) – bramka samobójcza

90’+3 Krzysztof Iwanowski