SENIORZY

Kolejne firmy dołączają do grona sponsorów Wierzycy Decka Pelplin

13 i 15 lutego w siedzibie klubu zostały podpisane umowy sponsorskie z firmami RAFO z Pelplina oraz z Firmą Filtronix Polska z Tczewa. Umowy podpisali w imieniu firmy „RAFO” Pan Rafał Nagórski oraz Pan Sławomir Borkowski właściciel firmy Filtronix Polska ,z ramienia Klubu Wierzyca Decka Pelplin Prezes Klubu Pan Mariusz Paluchowski
Firma ZPUH „RAFO” jest producentem stolarki PCV i ALU. Producentem najwyższej jakości stolarki ognioodpornej na bazie systemów ALUPROF  , bazując na ofercie materiałowej firm; DECCO , ALUPLAST , ALUPROF i wielu innych. Firma RAFO od kilku lat specjalizuje się w dostarczanie fasad i stolarki drzwiowej do nowo budowanych i remontowanych stacji paliwowych ORLEN na terenie całego kraju. Ponadto firma w swojej szerokiej ofercie usług, zajmuje się produkcją rolet materiałowych w kasetach ALU z prowadnicami także rolet „DZIEŃ NOC” w kasetach ALU i w prowadnicach , a także wykonuje wiele specjalistycznych zamówień jak , zabudowy witryn z ALU i PCV , ogrody zimowe oraz elewacje fasad szklanych.
Firma Filtronix Polska jest jednym z liderów w dziedzinie klimatyzacji. Oferuje kompleksowe usługi w projektowaniu , sprzedaży oraz montażu instalacji , urządzeń oraz akcesoriów do klimatyzacji. Firma  w swojej ofercie sprzedaży, posiada urządzenia wiodących firm zajmujących się produkcją klimatyzatorów i agregatów chłodniczych. Jest też generalnym przedstawicielem firmy DAIKIN. Ponadto firma Filtronix Polska świadczy swoje pełne usługi z zakresu Wentylacji , Filtracji, Osuszania i Rekuperacji. W swojej bogatej ofercie usług firma udostępnia również na zasadzie dzierżawy powierzchnie  biurowe , produkcyjne oraz magazynowe.
Przedstawiciel firmy „RAFO” Pan Rafał Nagórski
Przedstawiciel firmy „Filtronix Polska” Pan Sławomir Borkowski