SENIORZY

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze

11 stycznia 2023 odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Klubu Sportowego Wierzyca Pelplin. Spójrzcie, co u nas nowego! 

W krótkim podsumowaniu, oceniono minione lata działalności Klubu: Największe emocje i obawy, towarzyszyły drużynie seniorskiej, a ściślej mówiąc rundzie jesiennej bieżącego sezonu rozgrywkowego IV ligi. Bez dwóch zdań, była to najcięższa runda dla naszej drużyny, w całej historii klubu. W rozegranych jesienią 19 meczach, drużyna zdobyła 9 punktów i zajmuje przedostatnie 19 miejsce w tabeli IV ligi. 

Przyjęliśmy sprawozdanie finansowe ustępującego Zarządu. 

Wybrano także nowy Zarząd Klubu. Oto oni:

 -Prezes Zarządu Klubu Sportowego Wierzyca Pelplin: Pan Mariusz Paluchowski

 -V-ce Prezes grup młodzieżowych i juniorskich: Pan Rafał Libiszewski

 -Skarbnik: Pani Karolina Ponczek 

Podziękowaliśmy ustępującemu Prezesowi – Panu Jackowi Imianowskiemu za długie lata prowadzenia klubu, szczególnie w trudnych latach gdzie coraz trudniej jest spiąć budżet i stworzyć drużynę na miarę oczekiwań kibiców i sponsorów. 

Wybraliśmy skład Komisji Rewizyjnej:

 -Przewodniczący – Pan Bartłomiej Hasa

 -Pan Tadeusz Błędzki

 -Pan Włodzimierz Sakowski 

Na zakończenie zebrania Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin Pan Mirosław Chyła, pogratulował  nowo wybranym władzom Klubu. Wyraził także nadzieję, że następne rundy w wykonaniu drużyny będą lepsze i bardziej owocne, niż poprzednia – jesienna oraz mimo bardzo trudnej sytuacji, uda się utrzymać drużynę w IV lidze rozgrywkowej. Jest to w tej chwili celem nadrzędnym nowego Prezesa i Zarządu.